O nas

GREGOROPTYK.EU

OKULARY NA KAŻDĄ OKAZJĘ
BADANIE KOMPUTEROWE GRATIS!!!

W Złotowie jest wiele miejsc, gdzie oferuje się usługi optyczne oraz specjalistyczną pomoc okulistyczną. Spora liczba placówek prezentuje wysoki poziom obsługi i ma swoich klientów. Jednak tylko nieliczne z nich, wyróżniają się czymś szczególnym, co stale podnosi ich miejsce w rankingu. Jesteśmy doskonałym przykładem takiego ośrodka, Gregor Optyk jest w Wami nieprzerywanie od 1903 roku, dbając o Wasz wzrok.

Gregor Optyk to rodzinna sieć salonów optycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze naszych salonów, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i obsługi. O naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu świadczą kolejne pokolenia zadowolonych klientów oraz rosnące grono polecających nas osób.

Celem firmy Gregor Optyk jest połączenie wysokiej jakości produktu oraz obecnie panujących trendów, tak aby usatysfakcjonować dzieci, rodziców i dziadków.

Nasi specjaliści postarają się sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom, nie tylko w kwestii mody oraz atrakcyjnego wyglądu, ale również w sprawie doboru najwłaściwszych do potrzeb i oczekiwań szkieł okularowych.

Pracujemy na nowoczesnych automatach szlifierskich, co gwarantuje wysoki poziom wykonanych dla Państwa usług. Szkła optyczne, które montujemy w oprawy są wyrobami wiodących na rynku optycznym producentów i posiadają certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych, szkła okularowe, soczewki kontaktowe, oprawy oraz akcesoria.