Salon optyczny, optyk, okulary korekcyjne, optometrysta Święta k/Złotowa

Salon optyczny, optyk, okulary korekcyjne, optometrysta Święta k/Złotowa

Gregor Optyk salony optyczne, badanie wzroku,

Salon Optyczny Świat Okularów Optyk – ŚWIĘTA

Okulary damskie Święta k/Złotowa

W naszym salonie posiadamy szeroki wybór damskich oprawek różnego typu, wykonanych z najwyższej jakości materiałów sygnowanych logami znanych marek m.in. Tom Ford, Morgan, Ray Ban, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, oraz wielu innych popularnych producentów.

Okulary męskie Święta k/Złotowa

Szeroki wybór męskich opraw okularowych różnego typu, tj. plastikowe, metalowe, pełne, czy pod żyłkę, które znajdziecie w naszym salonie zaspokoją wszelkie oczekiwania każdego Klienta, także tego najbardziej wymagającego. Oferowane przez nas okulary są najwyższej jakości.

Okulary dziecięce Święta k/Złotowa

W naszym salonie znajdziecie także szeroki wybór okularów i oprawek dla dzieci. Są to bezpieczne oprawy okularowe posiadające niezbędne certyfikaty, wykonane z wysokiej klasy materiałów – metalowe, plastikowe, pełne oraz pod żyłkę.

OPTYK OPTOMETRYSTA ŚWIĘTA k/ZŁOTOWA

W Złotowie znajduje się wiele miejsc, gdzie oferowane są usługi optyczne oraz specjalistyczna pomoc okulistyczna. Zdecydowana większość salonów prezentuje wysoki poziom obsługi i ma swoje stałe grono Klientów, zaś tylko nieliczne z nich mogą wyróżnić się tym, co stale podnosi ich miejsce w rankingu. Nasz salon jest tego doskonałym przykładem – Gregor Optyk jest w Wami nieprzerwanie od 1903 roku, dbając przy tym o Wasz wzrok.

Gregor Optyk to rodzinna sieć salonów optycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość świadczonej obsługi. O naszym profesjonalizmie mówią kolejne pokolenia zadowolonych Klientów, oraz wzrastające grono polecających nas osób.

Celem firmy Gregor Optyk jest połączenie obecnie panujących trendów z wysoko jakościowymi produktami tak, aby usatysfakcjonować tych najmłodszych, oraz najstarszych. Prócz kwestii mody postaramy się sprostać oczekiwaniom względem potrzeb okularowych.

Pracujemy na najnowocześniejszych automatach szlifierskich, co gwarantuje wysoki poziom wykonywanych przez nas dla Państwa usług. Szkła optyczne są wyrobami najpopularniejszych na rynku optycznym producentów i posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje szkieł okularowych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych, oprawy oraz akcesoria.

BEZPŁATNE BADANIE WZROKU ŚWIĘTA k/ZŁOTOWA

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy bezpłatne badanie wad refrakcji wzroku przy zakupie okularów w naszym salonie. Kompetentny specjalista dokona Państwu sprawdzenia ostrości widzenia przy użyciu zestawu nowoczesnego sprzętu, jaki znajduje się na wyposażeniu naszego salonu optycznego.

GWARANCJA JAKOŚCI

Każde z wybranych przez Państwa okularów w naszym salonie otrzymują gwarantowaną dwuletnią gwarancję!

DUŻY WYBÓR OKULARÓW I SZKIEŁ ŚWIĘTA k/ZŁOTOWA

Wciąż powiększamy asortyment tak, aby sprostać coraz większym wymaganiom ze Klientów. Jesteśmy w stanie zaproponować dowolny typ okularów, który zaspokoi potrzeby każdego. W naszej ofercie znajdują się oprawy plastikowe, metalowe, pełne oraz na żyłkę. Znajdą się także okulary przeciwsłoneczne z korekcyjne, przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary z nakładkami „clip on”. Posiadamy również całą gamę jeśli chodzi o okulary dla dzieci.

Za wyborem opraw idzie również szeroka oferta szkieł korekcyjnych do okularów. Nasz salon wychodzi naprzeciw wymaganiom różnych grup społecznych, oraz Klientów indywidualnych. Dlatego znaleźć można soczewki okularowe jedno i dwuogniskowe, progresywne, office, barwione, fotochromy a także lustrzane.

DOBÓR OKULARÓW DO TWARZY

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór oprawek wraz z profesjonalną konsultacją w zakresie doboru okularów do kształtu twarzy i oprawy oczu klienta. Dbamy o to aby, dopasowując okulary podkreślić charakter i styl osoby, która będzie je nosić. Nie zapominając jednak, że mają one przede wszystkim wspierać jak najlepiej proces widzenia.

TANI DOBRY OPTYK W ŚWIĘTA k/ZŁOTOWA

Spośród oferowanych przez nas okularów posiadamy obszerną ofertą oprawek w atrakcyjnych cenach. Pojawiają się także oferty specjalne oraz promocje na zakup okularów Lipka, co oznacza, że nasz salon chwali się wysokim poziomem dbałości o Klienta w połączeniu z niskimi cenami. Na miejscu panuje miła i swobodna, oraz przede wszystkim profesjonalna atmosfera. W dużym uproszczeniu Gregoroptyk Złotów to po prostu tani i dobry optyk!

DOSTĘPNI PRODUCENCI MAREK

Burberry
Bergman
Bvlgari
Dolce&Gabana
Emoprio Armani
giorgio armani
Michael Kors
persol
prada_eyewear
polo_ralph_lauren
rayban
raplh lauren eyewear
versace
vogue_eyewear
raplh_lauren